Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
171 postów 6691 komentarzy

Lotna

Lotna - Copyright © 2014 - 2020 Lotna. Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(

Pierwszy COVID Paszport w Irlandii

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Irlandia wprowadza pierwszy na świecie Kowid-Paszport na smartfony

Dyrektor generalny firmy, Robert Quirke, powiedział Jessowi Kelly, korespondentowi Newstalk Tech, że technologia ma wiele zastosowań w życiu codziennym.

„Każdy, kto został przebadany pod kątem COVID-19, będzie miał możliwość umieszczenia wyniku w paszporcie zdrowotnym Irlandii, który umożliwia wyświetlanie, a także skanowanie w czasie rzeczywistym statusu COVID, kiedy tylko jest to konieczne”

„Tak więc istnieje niesamowita liczba scenariuszy użytkowania, w których pojawia się to w naszym codziennym życiu – od korzystania z usług, przez edukację, po podróże międzynarodowe.

„System został zaprojektowany tak, aby każdy mógł korzystać z technologii. Jest otwarty dla każdego, kto został przebadany pod kątem COVID-19 przez lekarza, a następnie może skorzystać z platformy, aby przesłać te wyniki COVID-19, które można następnie wyświetlić lub zeskanować w razie potrzeby ”.

Proces jest obecnie w toku w wielu firmach, w tym w Szpitalu Uniwersyteckim Tallaght, Domu Opieki Oaklodge, Emerald Freight, Farmie Keogha, Festiwalu Muzyki Domowej i żłobku w hrabstwie Meath.

Platforma Health Passport ma również zostać uruchomiona w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Kenii i Niemczech oraz „w innych lokalizacjach”.

Całość: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/irlandia-wprowadza-pierwszy-na-swiecie-kowid-paszport-na-smartfony-2020-09 

KOMENTARZE

 • To wszystko jest chore...
  Czy ten cały paszport zagwarantuje mi, że ja po jego odbiorze (albo nawet w momencie jego odbioru), czy zainstalowania na smartfonie, nie zarażę się jakąś zarazą?
  Umieralność po zaszczepieniu na grypę wzrasta ok 10-cio krotnie, co potwierdzi każda pielęgniarka w tzw domach starców, gdzie pensjonariusze co roku przed "sezonem grypowym" są zaszczepiani. A związku z tym, że prawidłowość ta potwierdza się co roku, więc wychodzi na to, szczepionka albo osłabia odporność, albo w jakiś jeszcze inny sposób wpływa na umieralność. Jak będzie ze szczepieniami na COVID?
  Jaką ja mam gwarancję, że ktoś kto mi pokaże ten cały paszport i ja go wpuszczę do np do kina, sklepu itd nie zaraził sie pod drodze jakimś dziadostwem?

  Czy ten paszport wystawiony jednokrotnie, działa juz na całe życie? czy trzeba będzie go okresowo, po stosownym badaniu odnawiać?Kto będzie wyznaczać okres ważności tych badań? i skracać go może skrajnie do jednego dnia? kto zapłaci za te badania państwo? czy każdy z nas z osobna?
  Czy ta gałąź globalnych badań na COVID nie stanie się w związku z tym najpotężniejszym biznesem na świecie?, zaraz po porwaniach i handlu dziećmi?

  Czy to nie jest skrajny już idiotyzm i robienie z tych ludzi debili na masową globalną skalę. Ale jak widać z tymi zahipnotyzowanymi, ogłupionymi mediami ludźmi, można już zrobić wszystko,

  I teraz jeszcze, dlaczego nie ma wprowadzonych jeszcze paszportów dla osób LGBT, którzy są nosicielami strasznych chorób i stwarzają bardzo poważne zagrożenie epidemiologiczne (tutaj można o tym poczytać : https://marucha.wordpress.com/2013/01/31/medyczne-konsekwencje-praktyk-homoseksualistow/ )
 • @Jan Paweł 10:40:09
  Dlaczego, żaden rząd, który jest przecież odpowiedzialny za zdrowie narodu, nie nakazał zbadania, tego poważnego zagrożenia epidemiologicznego jakie stwarzają praktyki homoseksualne?

  Skąd my możemy wiedzieć, jaka ilość pacjentów na oddziałach zakaźnych została zarażona w czasie codziennego funkcjonowania w przestrzeni publicznej?
  Skąd my możemy wiedzieć ilu z tych ludzi, którzy przypadkowo zarazili się od LGBT i z tego powodu poważnie zachorowali, zmarło?, skoro tego nie bada się, albo badania te są ukrywane?
 • @SolidarnyX 12:34:12
  Na szczęście nie jest tak źle, bo za nimi stoi tylko szatan, czyli zwykłe stworzenie, które Panu Bogu powiedziało kiedyś "non servian" (nie będę Ci służyć) i cała chmara tych upadłych aniołów została strącona z Nieba. I nie jest to wcale ani jakaś legenda, ani baśń i nie ma sensu teraz szukać na to przykładów ludzi którzy to widzieli, albo w inny sposób się o tym przekonali, bo wszyscy kiedyś zobaczymy to własne oczy.

  Więc jeżeli jesteś po właściwej stronie, to nie masz się czego obawiać. To oni się trzęsą ze strachu i ten strach chcą przenieść na nas.
  Oni to widzą, jak każdy z nich z każdym rokiem zmienia się, starzeje się i praktycznie zbliża się do swojego SĄD-u.
  Kto "trzyma" z Matką Boską i przez Nią z Jej Synem Jezusem Chrystusem nie musi sie niczego obawiać.
  I tak trzymać:-)
 • Doniesienie oboczne
  .
  nie zanlazłem żadnego poważniejszego medium, które powtórzyło by tę historię, w szczególności: "Platforma Health Passport ma również zostać uruchomiona w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Kenii i Niemczech oraz „w innych lokalizacjach”." wydaje się za mocno naciągnięte.

  Chodzi raczej o próbę dość pretensjonalnej reklamy produktu pana Robert Quirke, który podaje, że jest CEO grupy ROQU, która być może składa się z dwu osób, stąd grupy.

  Nie oznacza to, że taki paszport nie może powstać, ale to będą robili raczej nieco więksi. Niektórzy słyszeli o fundacji Meliny & Billa Gates, zajmującego się ostatnio intensywnie Covid-19, jednocześnie założyciela firmy Micorosoft. Nie sądzę, aby on oddał taki interes w ręce jakiegoś ROQU, i to po tym jak zainwestował w tę aferę miliony i szczegółowo przygotował przebieg zdarzeń, por. "Event 201", nazwanych w mediach "pandemią".

  https://img.welt.de/img/wissenschaft/mobile182225910/2211350547-ci16x9-w1300/billgates-angelamerkel-jpg.jpg

  Na zdjęciu B. Gates z jedną z jego współpracowniczek w projekcie "pandemia".
 • Tak 5*
  Bardzo ważny jest też paszport do Nieba, Dusza. Nie wolno się jej pozbyć.- pozdrawiam :)
 • @AGrzdyk 16:49:44
  Mój znajomy, który mieszka i pracuje w Anglii, odwiedził wczoraj rodzinę i mi opowiedział o ogromnym zleceniu (8 milionów funtów), jakie jego zakład 800 zatrudnionych) otrzymał: robią szklane kasetki (takie akwaria 25x25x25 cm) do przewożenia szczepionek. Dostawa do Holandii. Więc jak z tego widać globaliści nie zasypują gruszek w popiele - tylko idą konsekwentnie dalej, bo im się już dotychczas powiodło na tyle ogłupić społeczność międzynarodową, że byliby nieudacznikami, gdyby nagle z tej drogi do "sukcesu" (rządzenia światem, z celem jego depopulacji) musieli zawracać. Jest bardzo źle, gorzej niż nam się wydaje... Zostaliśmy już wystarczająco osaczeni przez zespolone SZALEŃCZE władze chyba WSZYSTKICH rządów na świecie - nie ma szans zwykłemu człowiekowi się z tej matni wyślizgnąć. Obecnie każda, dosłownie każda instytucja (poczynając od porodówki) może się stać realnym wrogiem wobec obywatela (rodzica poprzez "zaatakowane" dziecko). W majestacie "prawa wyższej konieczności, rzekomo dla dobra wspólnego". Światowy faszyzm w czystej postaci, jako komunizm podniesiony do entej potęgi.
 • @Jan Paweł 10:40:09
  "To" nie jest "chore", lecz raczej my będziemy chorzy. Później na pewno się Pan nie zarazi, bo wygląda na to, że już przy wykonywaniu testu na covid-19, został zarażony jakimś mikroczipem. Paszport jest tylko tego potwierdzeniem. Teraz ludzie ustawią się w kolejce po paszporty. Kogo nie zarazili przy teście, to go zarażą przy szczepieniu. W każdym razie "Polak potrafi" i ceny na usługi programistów pójdą w górę. Zauważcie, że paszporty są ważne jedynie na 9 lat. Czyżby to była granica naszego życia po teście? A może granica użyteczności wszczepionego programu lub kontrola czy nie został zdezaktywowany?
  Pamiętacie te czkawki zachwytu, że po wstąpieniu do UE, można jechać za granicę bez paszportu, jakie to wygodne, europejskie, cywilizowane...Teraz dostaniemy nowe paszporty, z którymi będzie można jechać...2,5 metra w dół.
 • Myślałem, że
  Polska to dno w covidowym szaleństwie.Okazuje się,że Irlandia przebiła Polskę

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej