Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
171 postów 6691 komentarzy

Lotna

Lotna - Copyright © 2014 - 2020 Lotna. Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(

Wspierany przez ONZ „Wielki Reset” jako element NWO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przygotuj się na o wiele mniej wolności i dobrobytu, a o wiele więcej rządu – przynajmniej jeśli elity dalej będą kroczyć tą drogą.

Po wprowadzeniu w życie blokad związanych z koronawirusem, które zdławiły gospodarkę i sfinansowaniu zamieszek, które terroryzowały społeczeństwo pod płaszczykiem walki z “rasizmem systemowym”, globaliści Deep State występują z propozycją “rozwiązania” kryzysów, które sami wywołali: Wielki Reset (weforum.org). Jest to program który ma przekształcić świat i wszystko, co w nim jest, rzekomo dla dobra mas, ale naprawdę dla dobra klas rządzących.

Czołowi przywódcy Wielkiego Biznesu, Wielkiego Globalizmu i Wielkiego Rządu na całym świecie – w tym rojalistyczni i komunistyczni tyrani – przebierają nogami. Ale nawet zanim schemat zostanie w pełni zarysowany i zrozumiany, opór szybko rośnie.

Mózgiem Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) jest globalistyczna grupa potężnych elit – Deep State, która spotyka się co roku w szwajcarskim mieście-ośrodku narciarskim Davos, jest “Great Reset”, a którego celem jest gruntowna reorganizacja przemysłu, społeczeństw, edukacji, rolnictwa i wielu innych branż.

Jego zwolennicy mówią otwarcie, a szef WEF, Klaus Schwab, deklaruje, że “wszystkie aspekty naszych społeczeństw i gospodarek” muszą zostać “zreorganizowane”. Nawet “nasze myślenie i zachowanie” będzie musiało ulec radykalnej zmianie, powiedział. Oświadczenie WEF promujące kontrowersyjny schemat wzywa również do zawarcia “nowego kontraktu społecznego” skoncentrowanego na “sprawiedliwości społecznej”.

“Każdy kraj, od Stanów Zjednoczonych do Chin, musi uczestniczyć, a każda branża, od ropy i gazu do technologii, musi zostać przekształcona,” dodał Schwab, wzywając do jeszcze “silniejszego i bardziej skutecznego” rządu. “Musimy zbudować zupełnie nowe fundamenty dla naszych systemów gospodarczych i społecznych.” I nie ma innego wyboru, jak się poddać, on i inni zadeklarowali.

Film o zbliżającym się “Wielkim Resecie” daje przerażające spojrzenie na to, co sprzedają globaliści:

Zmiany w biznesie i gospodarce będą ogromne, wyjaśnił Schwab. “Wielki reset będzie wymagał od nas zintegrowania wszystkich interesariuszy globalnego społeczeństwa we wspólnocie wspólnych interesów, celów i działań”, wyjaśnił Schwab, globalistyczny frontman który szefuje w WEF. “Potrzebujemy zmiany sposobu myślenia, przejścia od myślenia krótkoterminowego do długoterminowego, przejścia od kapitalizmu udziałowców do odpowiedzialności interesariuszy. Środowisko, społeczeństwo i dobre zarządzanie muszą być mierzalnym elementem odpowiedzialności korporacyjnej i rządowej”.

Krótko mówiąc, to, co pozostało z rozbitego systemu wolnorynkowego, ma zostać wyrzucone – wraz z tętniącą życiem klasą średnią, którą podtrzymywał. W jego miejsce powstaną technokratyczne rządy oparte na mgławicowych celach “społecznych” i “środowiskowych” wyznaczonych przez technokratów.

Zmiany te będą miały również charakter systemowy. “Kryzys COVID19 pokazał nam, że nasze stare systemy nie pasują już do XXI wieku”, powiedział lider WEF w przemówieniu na temat Wielkiego Resetu w zeszłym miesiącu, nazywając zmianę w “sposobie myślenia” “najważniejszą” kwestią. “Teraz nadszedł historyczny moment – czas nie tylko na walkę z wirusem, ale także na kształtowanie systemu w erze post-koronowej.”

Podczas gdy Wielki Reset jest opracowywany przez Schwaba i innych zwolenników w odpowiedzi na koronawirusa, moderator wydarzenia jakim jest Wielki Reset przyznał, że pomysłodawcy WEF pracowali nad programem “przez wiele dziesięcioleci”. Schwab nie protestował przeciwko temu twierdzeniu. A sądząc po ogromnej pracy, jaką włożył w tę sprawę – w tym w program “wywiadu strategicznego” (intelligence.weforum.org) – widać wyraźnie, że jest to już wdrażane od dłuższego czasu.

Globaliści od lat rzucają hasło “czwartej rewolucji przemysłowej”. W 2016 roku Schwab wyjaśnił, że ta “rewolucja” “fundamentalnie zmieni sposób, w jaki żyjemy, pracujemy i odnosimy się do siebie nawzajem”. Transformacja, którą kontynuował, byłaby “niepodobna do tego, czego ludzkość doświadczała wcześniej”, łącząc “wszystkich interesariuszy globalnej polityki”.

Zasadniczo “rewolucja” polega na zatarciu granic między “sferą fizyczną, cyfrową i biologiczną” – dosłownie na połączeniu człowieka i maszyny, nazywanym przez zwolenników i przeciwników “transhumanizmem”. I choć wydawało się, że to tylko kolejne mrzonki globalizmu, koronaawirusowa panika utorowała drogę do bezprecedensowych zmian, czym chwalił się Schwab.

“COVID-19 przyspieszył nasze przejście do epoki czwartej rewolucji przemysłowej”, powiedział Schwab w swoich uwagach na temat Wielkiego Resetu zamieszczonych na stronie WEF. “Musimy zadbać o to, by nowe technologie w cyfrowym, biologicznym i fizycznym świecie pozostały skoncentrowane na człowieku i służyły społeczeństwu jako całości, zapewniając wszystkim sprawiedliwy dostęp”.

Co ciekawe, pojęcie, że w realiach wolnego rynku wszystko służy “kapitałowi”, a w kolektywiźmie wszystko służy “społeczeństwu jako całości, zapewniając wszystkim sprawiedliwy dostęp”, jest prosto z podręcznika marksistowskiego. Taka retoryka prawie zawsze poprzedza dramatyczną utratę wolności i dobrobytu.

Ta sama retoryka pochodząca od Schwaba i WEF znajduje się w kluczowych porozumieniach ONZ, które służą jako fundament powstającego Nowego Ładu Światowego. W Agendzie ONZ 2030, znanej również jako “Cele Zrównoważonego Rozwoju” (thenewamerican.com), każdy rząd narodowy i dyktatura na Ziemi zgodziły się na bardzo podobne warunki.

Na przykład w Celu 10, ONZ i jej członkowie zobowiązują się do “zmniejszenia nierówności w obrębie krajów i pomiędzy nimi”. Aby to osiągnąć, porozumienie będzie kontynuowane, “tylko wtedy, gdy bogactwo będzie dzielone, a nierówność dochodów będzie rozwiązywana”.

Jak jasno wynika z dokumentu ONZ, narodowy socjalizm w celu “zwalczania nierówności” w kraju nie wystarczy – do zwalczania nierówności nawet “między” krajami potrzebny jest międzynarodowy socjalizm. “Do 2030 r. należy zapewnić wszystkim mężczyznom i kobietom, w szczególności ubogim i bezbronnym, równe prawa do zasobów gospodarczych”, domaga się dokument, brzmiący podejrzanie podobnie do manifestu “Wielkiego Resetu” WEF.

Dokument ONZ wzywa również rząd do przejęcia kontroli nad “produkcją i konsumpcją”. Nakazuje też wszystkim kontrolowanym przez rząd systemom opieki zdrowotnej.

I domaga się, aby dzieci były “edukowane” do tego stopnia, że nie tylko zgadzają się z ideologią leżącą u podstaw systemu, ale są rzeczywiście gotowe do “promowania” go. Cel 4 – tak zwana “edukacja” – będzie kluczem do osiągnięcia wszystkich pozostałych, jak wielokrotnie przyznawała ONZ.

Nic dziwnego, że “wielki reset” tak ściśle odzwierciedla agendę ONZ. W rzeczywistości, w zeszłym roku WEF zawarł z ONZ “Strategiczne Ramy Partnerstwa”, które mają ułatwić narzucenie ludzkości “Agendy 2030” (weforum.org).

“Realizacja celów zrównoważonego rozwoju jest niezbędna dla przyszłości ludzkości”, wyjaśnił wówczas Schwab. “Światowe Forum Gospodarcze jest zaangażowane we wspieranie tych wysiłków i współpracę z ONZ w celu budowania bardziej zamożnej i sprawiedliwej przyszłości”. Szef ONZ, samozwańczy socjalista Antonio Guterres, opisywał w jaki sposób partnerstwo przyczyni się do zaangażowania sektora prywatnego.

Przywódcy komunistyczni, w tym członkowie morderczej Komunistycznej Partii Chin, otwarcie łączą siły z kapitalistycznymi grubymi rybami i dyrektorami generalnymi dużych przedsiębiorstw, aby przeforsować ten plan. Guterres, były szef Międzynarodowego Sojuszu Partii Socjalistycznych i Marksistowskich, również poparł program “Wielkiego Resetu” WEF.

“The Great Reset to mile widziane działanie, pokazujące że ta ludzka tragedia musi być sygnałem ostrzegawczym”, powiedział w swoich uwagach, które zostały również zamieszczone na stronie internetowej WEF. “Musimy budować równiejsze, bardziej zintegrowane i zrównoważone gospodarki i społeczeństwa, które będą bardziej odporne na pandemie, zmiany klimatyczne i wiele innych globalnych zmian, z którymi mamy do czynienia”.

MFW jest również kluczowym graczem. Szefowa MFW, Kristalina Georgijewa, chwaliła się, że “bardzo duży bodziec fiskalny” został “wstrzyknięty” do światowej gospodarki. Ten potężny zastrzyk gotówki odebranej ludzkości musi zostać wykorzystany do przymusowej restrukturyzacji gospodarki, aby w przyszłości mogła ona zostać odbudowana “bardziej ekologicznie”, “mądrzej” i “sprawiedliwiej”.

Na przykład, powiedziała, że rządy i organizacje międzynarodowe mogą wprowadzić “zachęty”, takie jak “ceny węgla”, aby zmusić firmy do robienia tego, czego chce globalistyczny establishment. “Ceny emisji dwutlenku węgla” to oczywiście tylko język kodu, który dosłownie opodatkowuje gaz wydychany przez ludzi, CO2. Zażądała też więcej rządowych “programów społecznych”, aby “dbać o ludzi”.

Prowadzony przez masowych morderców reżim zniewalający komunistyczne Chiny odegrał “kluczową rolę” w rozwoju Agendy 2030, jak chwalą się organy propagandowe Pekinu po jej podpisaniu. Nic dziwnego, że dyktatura – dosłownie najbardziej morderczy rząd w historii ludzkości – odgrywa również coraz większą rolę w WEF.

Na spotkaniu WEF w 2017 roku w Davos, globaliści z Deep State prześcigali się w pochwałach dla komunistycznego chińskiego dyktatora Xi Jinping’a (thenewamerican.com). Nie ma się co dziwić, że dyktatura – dosłownie najbardziej mordercza w historii ludzkości – odgrywa również coraz większą rolę w WEF. Gdy prezydent Donald Trump w Białym Domu sypał piach w tryby globalistycznej machiny, chiński morderczy tyran był postrzegany jako nowy obrońca “liberalnego porządku świata”. Tak, poważnie. Wzrost znaczenia Pekinu od dawna był częścią planu globalistycznego.

Sługusy Pekinu również odegrają kluczową rolę w kształtowaniu “Wielkiego Resetu”. Rzeczywiście, jednym z dziewięciu mówców i inicjatorów Wielkiego Resetu była komunistyczna chińska agentka Ma Jun, przewodnicząca “Zielonej Komisji Finansowej” i jedna z głównych postaci w People’s Bank of China. W swoich uwagach na temat Wielkiego resetu, Ma wielokrotnie podkreślała słowo “zielony”, wzywając do “zielonego” bodźca i “zielonej” gospodarki kierowanej przez “zielone” bodźce, programy zatrudnienia, dotacje i inne.

Przywódcy ONZ, komuniści i globaliści zaczęli używać terminu “zielona gospodarka” niemal na przemian z totalitarno-technokratycznym systemem globalnego zarządzania. Nawet w Ameryce jest to prawdą. Na przykład szef programu “zielone miejsca pracy” Obamy – Van Jones, został zmuszony do rezygnacji, gdy na jaw wyszły jego rewolucyjne maoistowskie poglądy. A “Zielony Nowy Ład”, który odzwierciedla schemat Wielkiego Resetu, jest wprost receptą na globalną tyranię i ubóstwo.

Jeśli istniały jakiekolwiek wątpliwości co do tego, że celem jest powołanie technokratycznego światowego rządu, Schwab potwierdził to swoimi publicznymi komentarzami. “Ta globalna pandemia pokazała również ponownie, jak bardzo jesteśmy ze sobą powiązani”, wyjaśnił o Wielkim Resecie. “Musimy przywrócić funkcjonujący system inteligentnej globalnej współpracy ustrukturyzowanej na wyzwania najbliższych 50 lat. Mamy tylko jedną planetę.”

I tak na wszelki wypadek, gdyby istniały jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czego ten globalny system będzie wymagał od jednostek, Schwab ponownie go uspokoił. “Musimy zdekarbonizować gospodarkę w krótkim czasie, który nam jeszcze pozostał i ponownie wprowadzić nasze myślenie i zachowanie w harmonię z naturą”, powiedział. Przeczytaj to jeszcze raz: Nawet twoje myślenie i zachowanie jest na celowniku globalnych elit.

“Wielki reset jest niezbędny do zbudowania nowego kontraktu społecznego, który będzie szanował godność każdego człowieka”, kontynuował Schwab, po raz kolejny używając pustej retoryki w stylu marksistowskim, aby zbudować poparcie dla samej polityki, która zawsze i wszędzie odbiera jednostkom godność i swobodę działania. “Światowy kryzys zdrowotny obnażył niezrównoważony charakter naszego starego systemu pod względem spójności społecznej, braku równych szans i integracji społecznej”.

Na pokładzie “Wielkiego Resetu” pojawił się także gorliwy, kontrolowany przez ludność książę Karol, którego rodzina jest obecnie uwikłana w skandal z handlem dziećmi Jeffreya Epsteina. “Aby zabezpieczyć naszą przyszłość i prosperować, musimy ewoluować nasz model ekonomiczny i umieścić ludzi i planetę w centrum globalnego tworzenia wartości”, powiedział Karol, następca tronu. “Jeśli z tego kryzysu można wyciągnąć jedną krytyczną lekcję, to jest ona taka, że musimy postawić naturę w centrum naszego działania” – kontynuował syn królowej Anglii. “Po prostu nie możemy tracić więcej czasu.”

Podczas gdy Karol jest zagorzałym zwolennikiem kontroli populacji, jego ojciec był jeszcze bardziej dosadny, słynąc z wypowiedzi dotyczących chęci masowego zabijania ludzi: “W przypadku, gdybym się wcielił, chciałbym wrócić jako śmiertelny wirus, by przyczynić się do rozwiązania problemu przeludnienia.” Ta niebezpieczna postawa jest powszechna wśród elit.

Krótkie spojrzenie na innych kluczowych graczy również wiele wyjaśnia. Pierwsze z dziewięciu nazwisk na liście to Victoria Alonsoperez, z firmą o nazwie “Chipsafer.” Firma ta produkuje wszczepialne mikroczipy, które przekazują dane o lokalizacji, a także o zmianach fizjologicznych u bydła – przynajmniej na razie. Ponad kilka rządowych i korporacyjnych grubych ryb związanych z WEF, ONZ i ruchem w kierunku Technokracji otwarcie nawoływało do wszczepiania mikrochipów również ludziom. To się już dzieje w niektórych częściach świata (jpost.com).

Inni “interesariusze” zaangażowani w ten program to m.in. dyrektor generalny Mastercard, który finansuje działania Deep State mające na celu eliminację gotówki w dążeniu do społeczeństwa bezgotówkowego (thenewamerican.com). Prezes firmy Microsoft, która niedawno złożyła wniosek patentowy WO2020-060606 na wszczepialną technologię kryptowalutową, jest również kluczowym czynnikiem wspomagającym (patentscope2.wipo.int).

Na czele ataku stanął również szef eko-faszystowskiej grupy Greenpeace, którą nawet jej własny współzałożyciel odrzucił za swój antyludzki, antynaukowy fanatyzm. Zhańbiony “klimatyczny” guru Al Gore, który służy w zarządzie WEF, jest również szylingiem dla Wielkiego Resetu, wraz z członkiem zespołu Skull and Bones Johnem Kerry.

Krytycy już jednak ośmieszają ten pomysł. “Nie powinniśmy ulegać naiwnemu (i całkowicie nierealnemu) przekonaniu, że kilka super inteligentnych osób w WEF (lub jakiejkolwiek organizacji światowej) mogłoby nacisnąć przycisk resetowania społeczeństwa, tak aby siedem miliardów ludzi mogło magicznie rozwijać się w nowym porządku świata, który wymyśliły ich genialne umysły”, stwierdza Chris Talgo z Heartland Institute w jednym z kilku artykułów kpiących z Great Reset Initiative (townhall.com). “Jako ludziom, starcza nam mądrości i dalekowzroczności ledwo na to, aby utrzymać porządek we własnym życiu.” Talgo wezwał ludzkość do oparcia się programowi Wielkiego Resetu i globalnemu rządowi “za wszelką cenę”.

Drobne szczegóły “Wielkiego Resetu” są wciąż opracowywane i będą omawiane podczas serii “wirtualnych” spotkań w ramach przygotowań do dorocznego WEF w Davos. Jednak sądząc po brutalnych komentarzach do filmu WEF promującego “Great Reset” – a wiele z nich po prostu wysadziło ten program w powietrze jako szatańską sztuczkę Nowego Porządku Świata, który napotkałby ogromny opór – globalistyczna elita ma przed sobą jeszcze długą drogę.

Amerykańscy patrioci, którzy kochają swój naród, samo-zarządzanie, Konstytucję i wolność osobistą, bez wątpienia będą stawiać opór. Będą też ludzie wiary, którzy wierzą w Biblię i zasady w niej zawarte. Teraz pytanie brzmi, czy globaliści będą w stanie oszukać i zmanipulować wystarczającą liczbę ludzi, aby oddali swoją wolność w zamian za nieuczciwe obietnice “pokoju” i “bezpieczeństwa” które nigdy nie zostaną dotrzymane.

Alex Newman (thenewamerican.com tłumaczenie Maciej Rozwadowski)

Autor: Andrzej Turczyn

źródło:trybun.org.pl

 

KOMENTARZE

 • Szanowna Pani
  Znakomity artykuł - oraz bardzo na czasie.

  Faktem bezspornym jest, że jesteśmy w stanie - globalnej wojny - biologicznej, która była planowana od wielu lat.
  Wielki Reset - jest kolejnym przykładem, potwierdzającym próby przejęcia globalnej kontroli nad ludzkością - przez samozwańcze elity finansowe.

  Jedyna nadzieja, że większość ludzkości zrozumie obecną rzeczywistość - i powie głośno NIE - NIE zgadzamy się.

  Czy tak się stanie - najbliższa przyszłość pokaże...

  Uprzejmie dziękuję za ten znakomity artykuł, podsumowanie stanu obecnej polityki NWO

  Pozdrawiam
 • @Ryszard Opara 13:03:13
  Dziękuję, co prawda nie jestem jego autorką, autorem jest pan Andrzej Turczyn, ale uznałam jego artykuł za bardzo istotny, bo wyjaśniający, czym ma faktycznie być ten już reklamowany wielki reset i jak ma znaczyć w życiu przeciętnego człowieka.
 • @Lotna 13:18:04
  materiał ze wszech miar wart rozpropagowania - świetna robota

  5*
 • a
  Pomijając pewne opory psychiczne - w zasadzie jest to jedyna droga jaką ludzkość musi pójść.

  Problemem jest zaufanie, czy faktycznie cele będą realizowane zgodnie z deklaracjami.
  Ja tam jakoś w to niezbyt wierzę.
 • Ten zrównoważony rozwój
  to całkowita zmiana wartości istniejącego świata, inna koncepcja człowieka, prawa, środowiska, państwa. Człowiek to nie osoba, ale część ekosystemu obdarzona popędem. Nie ma miejsca na rozum i wolną wolę, zatem i dotychczasową koncepcję praw człowieka należy włożyć do annalów. To nie jest koncepcja dla człowieka ale dl Matki Ziemi. Wygłaszane tu i ówdzie na forach dewiantów deklaracje przeciekające do opinii publicznej należy traktować z dużą rezerwą. Nie powiedzą przecież, że ludzi dla potrzeb programu jest za dużo i trzeba ich zabić (Rotschild kiedyś się wypowiedział, że to będzie eksperyment). Już na początku plandemii (19.03) Sektretarz Generalny ONZ Antionio jakośtam zaapelował o jak najszybsze wprowadzenie programu zrównoważonego rozwoju. Koronawirus to katalizator zmian ułatwiający zgodę ludzi nękanych obostrzeniami.
  ps. Laboratorium w Wuhan (P4) to chińsko-francuskie laboratorium referencyjne WHO otwarte w 2011r.,na którego powstanie przeznaczono 44 mln $, oficjalnie do walki z zagrożeniami biologicznymi. W kwestii podnoszonego zagrożenia wyimaginowanym koronawirusem nie zrobiło nic.
 • @wercia 18:56:12
  Werciu. Wyjaśnij, czym uzasadniasz antropocentryzm.
  Czy żydowska koncepcja człowieka jest właściwą?

  Polską postawę zauważamy w Wieczerzy Wigilijnej (to święto starsze niż żydowskie roczniki), gdzie przecież i zwierzęta mówią ludzkim głosem - czyli są naszymi braćmi.
  A nawet Gospodarz wychodził na pole, rozmawiał z drzewami i nawet z rolą, którą uprawiał. Jak się ma to do Pani koncepcji człowieka?
  Czym Pani jest lepsza od żmii, która TAK SAMO JAK CZŁOWIEK dba o swoje prawa i otoczenie?
 • @wercia 18:56:12
  ps.2
  Nie tak dawno prof.Środa popierająca "postęp" wypowiadała się, że zwierzętom należą się paszporty, co wzbudziło wesołość. Jej chodziło o psy (bo krowy już mają). Przecież ludzie to też świat zwierzęcy w postępowych założeniach, które trochę odbiegają od założeń talmudycznych nadających człowieczeństwo tylko żydom. Tutaj i przeciętny żyd to zwierzę, kryteria są inne. Prof. Środa ma złudną nadzieję, że nie będzie odpstryknięta.
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:06:26
  Wojtas niechybnie należy bardziej do świata zwierzęcego niż ludzkiego. Zresztą nie jest odosbniony. Zawsze wiedziałaam, że są ludzie pochodzący od małpy i inni pochodzący od Boga.
 • @wercia 19:19:48
  No cóż. Trzeba było od razu napisać, że jest Pani Żydówką.
  Wtedy nie traktowałbym Pani jako osoby pomylonej, a po prostu jako normalną swołocz.
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:45:54
  I w ten sposób się Pan Wojtas doigrał. Nie dość, że mnie zbanował u siebie, ale po raz n-ty raczył się pofatygować na mój blog i nie dość, źe opowiada bajki na temat antyludzkiej Agendy 21, o której nie ma najwyraźniej zielonego pojęcia, to na dodatek obraża moich gości, na dodatek kobietę.
  Żegnam bez żalu.
 • ode mnie;
  Autor trafnie opisuje sytuacje i wydarzenia z jakimi mamy do czynienia, ale skupia się (nie wiedzieć czemu) dopiero na drugim poziomie władzy struktury NWO czyli jej egzekutywie (jak ja nie lubię tego określenia). Spisek na tym poziomie nie udałby się bez wiedzy i zgody kilku największych rodzin banksterskich, które uważają się za właścicieli planety i decydują o ekonomiach, wojnach, rewolucjach społecznych i przemysłowych, czyli naszym być albo nie być. Oni mają konkretne nazwiska. To na szczycie tej piramidy władzy kierują się nieludzką ideologią i każą (za fanty i skromny udział we władzy) wdrażać w/w egzekutywie swe szatańskie plany (wszelkimi dostępnymi metodami) panowania nad nami po wsze czasy.
 • Można by tutaj dodać
  Że istotną cechą tego projektu jest eugenika. Konkretnie poprawiane rasy ludzkiej poprzez fizyczną eliminację jednostek mniej wartościowych.
  Oczywiście wartościową jest tylko psychopatyczna klika rządząca.
 • @Nibiru 21:12:27
  Obawiam się, że ponad tymi banksterami jest jeszcze kilka szczebli, a im wyżej, tym nazwiska mniej znane.
 • @zadziwiony 21:19:05
  Sedno.
 • @Lotna 21:25:56
  Tak się zastanawiam kto może być przełożonym Rotszylda i nic mi nie przychodzi do skołatanej głowy. Proszę oświeć mnie uprzejmie :-)
 • @Lotna 21:10:16
  Dziękuję Pani. Wyjątkowo podły typ.
 • @wercia 23:06:29
  Wyjątkowo podły typ"- to coś konkretnego. Ten jest raczej starym pierdołą piszącym nudne, nic nie wnoszące notki, których już dawno nie czytam.
 • @Krzysztof J. Wojtas "w zasadzie jest to jedyna droga jaką ludzkość musi pójść"
  .


  Commerce:
  https://en.wikipedia.org/wiki/Commerce

  https://m.neon24.pl/d4694c75858c4ced35c60053690a1c6e,14,0.png


  Bogumił Boguchwał
 • @Nibiru "Tak się zastanawiam kto może być przełożonym Rotszylda i nic mi nie przychodzi do skołatanej głowy. Proszę oświeć mnie"
  .


  https://www.google.com/search?q=Eustace+Mullins+%E2%80%93+Who+rules+the+rulers+%3F&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjK-sTowcvrAhXFB80KHaZ1B3oQ_AUoBHoECA4QBg&biw=1138&bih=637#imgrc=ektyxF0n0HiE0M  http://m.neon24.pl/bb35d4d2ae3212405b92938714256450,0,0.png  Bogumił Boguchwał
 • @Nibiru 22:03:19
  Nie można wykluczyć, że to jakieś " obce" typy.
 • @zadziwiony 08:48:33
  Chcieliby być "obcymi typami" aby nikt nie identyfikował ich z psychopatycznymi poczynaniami i pazernością. Organizowali i finansowali wojny i rewolucje, przodkowie Gatsa (skoligaconego z Rockefellerami zajmowali się eugeniką). Jeszcze przed dekolonizacją, kiedy ONZ liczyła 50 państw, Rockefeller podarował tej organizacji (a darowizna została przyjęta większością głosów) sporą działkę o wartości wówczas 8,5 mln $ w NY pod budowę siedziby ONZ. WHO ma siedzibę w posiadłości Rotschildów w Genewie. Cesarzowa Elżbieta-Sisi, której pałac sąsiadował z posiadłością Rotschildów została zamordowana dzień po sąsiedzkim, towarzyskim przyjęciu. Wszyscy szefowie ONZ po kolei od powstania tej organizacji mieli marskistowskie i lewicowe poglądy. Wielkie połacie ziemi w Ameryce Południowej nie są własnością państwową, W sferze medialnej istnieje knebel i dezinformacja,
 • @Nibiru 22:03:19
  Nie ma lekko, sam się doszukaj

  https://gematriaeffect.news/product/letters-numbers-e-book/
  https://gematriaeffect.news/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej