Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
109 postów 5016 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Szpak i bocian czyli postmagdalenkowa kolej rzeczy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A było to tak: bociana drapał szpak. A potem była zmiana i to szpak drapał bociana. I były jeszce takie 3 zmiany. Pytanie: Ile razy szpak byl drapany?

 Pan Jeznach, komentując ostatnie popisy tzw. opozycji, napisał na swoim blogu:

,,Maluczko, a też pójdę głosować na PIS..."


Głosował tak, czy inaczej - zawsze jest to głosowanie na POPiS, bo w systemie postmagdalenkowym partia rządząca i aktualna opozycja to są dwie strony tego samego złego szeląga, które istnieją dla siebie nawzajem i dzięki sobie nawzajem, które, aczkolwiek różnymi sposobami, przy użyciu różnych środków i innej retoryki,  dążą jednakże w tym samym kierunku, do tego samego celu : destrukcji Polski.

Posunięcia aktualnej opozycji są równie nieudolne jak posunięcia aktualnego rządu dotyczące ,,naprawy państwa", które są de facto psuciem państwa, a dokładnie rozkładaniem go na czynniki pierwsze, od ustawy o ,,ochronie" ziemi i CETA poczynając, a na skandalu dotyczącym armii i mediów kończąc (jak dotąd).

Według mnie dążą oni wszyscy do wywołania grubszej rozróby, być może przewrotu, po którym znowu władzę uzyska opozycja, a PiS znowu będzie grał rolę ,,dobrego gliny", który nic nie może, bo ma związane ręce poprzez brak odpowiednio licznej reprezentacji w parlamencie. Co jest bardzo niepokojące, to fakt, że jedna i druga strona wyciąga coraz więcej ludzi na ulicę, a stąd do majdanu droga niedaleka, wraz z jego opłakanymi skutkami. Mam nadzieję, że Polacy się zwieźć nie dadzą, ani za szekle, ani za dolary.

PiS przyobiecał syjonistom w USA najprawdopodobniej spłatę roszczeń żydowskich (wizyta Dudy) to samo w Izraelu dotyczących rent żydowskich UBeków (wizyta Szydło), przegłosował wiele niesłychanie szkodliwych ustaw, na które nie wypadało mu głosować jako opozycji (np. GMO), dokonał reszty rozkładu armii, sprowadził wojska okupacyjne do Polski i jeszcze bardziej eskaluje histerię antyrosyjską. Koło destrukcji, a raczej walec miażdżący został wprowadzony w ruch i teraz już PiS może spokojnie oddać władzę i patrzeć jak inni kończą dzieła.

Bo przecież o ten zryw patriotyczny chodziło, aby mieć większość w Sejmie i móc przegłosować każde draństwo z Bogiem, Honorem i Ojczyzną na ustach. Gdyby chodziło o co innego, to lustracja, przede wszystkim prokuratury, sędziów i polityków już by była dokonana i teraz miałyby miejsce aresztowania i byłyby rozsyłane listy gończe dotyczące tych, którzy wyprzedali polski majątek narodowy po transformacji, z Balcerowiczem na czele. 

Zamiast tego - zdziera się pagony z kilku trupów, nota bene leżących w Alejach Zasłużonych (!)  i odbiera emerytury osiemdziesięciolatkom, którzy mieli nieszczęście żyć i pracować w czasie komuny i którzy należeli do pokolenia, które wypracowało ogromny majątek narodowy PRLu, rozgrabiony przez obecnych polityków, oddany obcym za bezcen. Obydwa te procedery są pohańbieniem pamięci naszych ojców i dziadów, jak i wszystkich, którzy za Polskę walczyli i ginęli lub odbudowywali Ją z gruzów.

Pamiętajmy, że ustawa 1066 jest prawomocna, nie dajmy się zwieźć popisom i przedstawieniom POPiSu, nie dajmy się wyprowadzić przez ani jednych, ani drugich na ulicę, bo im o to właśnie chodzi, z czym się zresztą wcale nie kryją.

 

 ©Lotna 2016. Wszelike prawa zastrzeżone. Zabrania się zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać część lub całość tekstu przez inne redakcje, serwisy, organizacje i osoby bez zgody autora. Tekst można udostępniać wyłącznie w bezpłatnych serwisach społecznościowych.

KOMENTARZE

 • Autor
  Oczywiscie ze POPIS to jedna polityka globalna tylko ze nie mowi sie jaka, a chodzi o judeo-globalizm.PO optuje za judeo-globalizmem z korzyscia dla Niemiec a PIS jest za judeo-globalizmem z korzyscia dla Ameryki i Izraela.
  Obecnie jedynie Rosja i Chiny sa w stanie prowadzic dzialania w miare niezaleznie dlatego wywoluja taki atak judeo-mediow.
 • @mac 17:49:12
  Co jest następnym sztucznym podziałem, bo czy Niemcy nie zbroją Izraela? Czy Niemcy są faktycznie państwem niezależnym?

  Chiny, owszem, są potężne, trzymają Amerykę w portfelu, ale to są komunistyczne Chiny, które ostatnio ponoć się przyznały do sponsorowania kampanii Clintonowej. Może są i niezależne, ale z pewnością współpracujące. Z pewnością rząd który trzyma pod butem swoich obywateli, który wymordował najwięcej własnych obywateli w historii ludzkości, nie będzie miał wiele przeciwko trzymaniu innych obywateli pod butem, jeśli tylko nikt mu nie będzie się wtrącał w jego wewnętrzne sprawy.
 • Lotna...
  //Mam nadzieję, że Polacy się zwieźć nie dadzą, ani za szekle, ani za dolary.//

  płonne nadzieje...ja pozbyłem się złudzeń...Polacy po szkodzie, przed szkodą i w trakcie szkody głupi...
  ...dobre podsumowanie rocznych rządów "twardzieli" z Pisu...tak naprawdę to udało im się przeforsować ustawy, które zarżną dokumentnie polską przedsiębiorczość...nieświadomie? Niesądzę...

  tak na marginesie...dlaczego zastrzegasz sobie teksty, czy ktoś z gadzich mediów publikował, zmieniał twoje teksty? Pytam z ciekawości...
 • Każda "zmiana"
  chazarów nic nie musi wybranym/przebranym obiecywać - wystarczy spojrzeć na "dług" publiczny albo ukryty - wirtualny - tam "zaszyto darowizny" z 27 lat.
 • @trybeus 18:22:20
  Pytasz, to odpowiadam, niejaki Zenek Golba (podejrzewam, że swoisty odpowiednik Bolka na emigracji, pracujący dla ,,Obudź się Polsko, obudź się Polonio!"

  Porównaj sobie 12:05 tutaj
  https://youtu.be/Y90irE-siJM
  z ósmym akapitem tutaj
  http://lotna.neon24.pl/post/134709,ceta-podpisana-polska-sprzedana
  A takich kwiatków jest tam kilka, masz cierpliwość, to tego wysłuchaj w całości.

  Podejrzewam, że to nie on pisze te ,,swoje felietony", bo wygląda na to, że ma trudności z odczytywaniem tego, co rzekomo sam napisał. Ja natomiast nie chcę ani z nim, ani z jego organizacją mieć absolutnie nic wspólnego i nie chcę, aby ktokolwiek mnie z nimi czy kimkolwiek innym, kogo nie wybrałam z własnej woli, kojarzył.

  Ktoś inny na swoim blogu przedrukował fragmenty i nadal temu inną wymowę, ,,bo sobie zastrzegł takie prawo". To ja też sobie zastrzegam.

  Pozdrawiam,
 • Taj jest
  " lustracja, przede wszystkim prokuratury, sędziów i polityków już by była dokonana i teraz miałyby miejsce aresztowania i byłyby rozsyłane listy gończe dotyczące tych, którzy wyprzedali polski majątek narodowy po transformacji, z Balcerowiczem na czele. "


  Respect Lotna -
 • @Lotna 18:11:24
  Niemcy nie sa panstwem niezaleznym ale maja swoje interesy w Polsce ktore realizuje PO a ktore(wydaje sie) nie chce realizowac PIS.
  Nie utozsamiam judeo-globalizmu ani z Ameryka ani z Izraelem poniewaz sa to inne osrodki wladzy ktore moga nawet poswiecic te panstwa dla idei globalizmu i wladzy nad swiatem-jak judenraty w gettach.
  Chiny tez nie sa idealnym przywodca globalnym poniewaz wprowadza zamordyzm na skale globalna.
 • @Lotna 18:43:52
  o kuźwa, faktycznie:))pozwoliłem sobie skomentować pod filmem?:))
 • @trybeus 19:13:41
  Dzięki! :) Pewnie są. :))
 • @ Autorka
  "lustracja, przede wszystkim prokuratury, sędziów i polityków już by była dokonana i teraz miałyby miejsce aresztowania i byłyby rozsyłane listy gończe dotyczące tych, którzy wyprzedali polski majątek narodowy po transformacji, z Balcerowiczem na czele. "

  Tego mi właśnie brakuje. Lustracja jako dowód szczerości. A mogło być tak pięknie :-(

  5*
 • @Lotna 19:34:18
  :))jest reakcja...film jest już niedostępny (zwinięty), a ja dostałem powiadomienie, że...cytuję:


  "Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Zaistniał błąd techniczny. Nikogo urażać nie chcemy. Autorowi należy się zasłużony kredyt. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. To zostanie sprostowane."

  jest dobrze:)))pozdrawiam
 • @trybeus 23:10:14
  To cieszy.:) Dziękuję za interwencję! Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej