Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
101 postów 4286 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Moje komentarze

 • @MacGregor 15:15:35
  Wytłumacz mi proszę, co genealogia jednej rodziny ma wspólnego ze starożytną historią Polaków, a raczej jak ona dowodzi jej braku.

  Tymczasem, idę pożyć, bo tutaj się dzień zaczyna. :)
  W. Lechia - Rozmowa z dr. hab. Henrykiem Słoczyńskim (cz.1)
 • @MacGregor 15:02:55
  Przykro mi, ja tego zwrotu nie wymyśliłam. Coś takiego by mi nawet do głowy nie przyszło, a pański uwielbiany Michalkiewicz i Braun nigdy się nie mylą i trzeba ich zawsze słuchać bezkrytycznie. Być może nie można tego filmiku znaleźć, bo ktoś się zorientował jakie to pan Braun bzdury plecie? No ale nie, to przecież niemoźliwe!
  W. Lechia - Rozmowa z dr. hab. Henrykiem Słoczyńskim (cz.1)
 • @MacGregor 14:46:09
  Skoro mu się opłacało, to był zdrajcą, czyż nie?
  W. Lechia - Rozmowa z dr. hab. Henrykiem Słoczyńskim (cz.1)
 • @MacGregor 14:41:27
  A jakie to są, te niemieckie geny?
  Co to ma wspólnego z tematem?
  W. Lechia - Rozmowa z dr. hab. Henrykiem Słoczyńskim (cz.1)
 • @MacGregor 14:39:22
  Nie brak myślących, że dwie wieże w Nowym Jorku zburzyło 19 islamistów z nożami do przecinania kartonów, którzy uprowadzili 4 samoloty. I co na to poradzisz?

  Czy Ty nie rozumiesz, że nie o wielką Lechię chodzi, a o jakakolwiek historię przed 966? Jakoś nie pamiętam ze szkoły, aby uczono nas o związkach z Aleksandrem Macedońskim czy Juliuszem Cezarem. O Polsce w tym czasie ani słowa, ciekawe, dlaczego?

  Doprawdy ueważasz, że kościół miałby jakiś cel w kultywowaniu historii starożytnej Polaków ich wierzeń i ich kultu? Podczas gdy władał ziemią i ludźmi, od najbogatszych i najpotężniejszych, do ubogich i maluczkich, ich umysłami i duszami? Że utrudniał by sam sobie ten swój rząd dusz, który wywalczył ogniem i mieczem???
  W. Lechia - Rozmowa z dr. hab. Henrykiem Słoczyńskim (cz.1)
 • @Oscar 14:25:41
  Dlatego właśnie robią wszystko, by do tej wielkiej wojny jak najszybciej doprowadzić, zanim ten sznureczek zostanie przecięty.
  Quo vadis 20.9.2018r, Wojna o nasze dusze
 • @interesariusz z PL 08:55:24
  Krytyczne owszem, racjonalne z dużą domieszką pesymizmu. Roberts z każdego incydentu wróży natychmiastową eskalcję i wielką wojnę i według jego prognoz, ta wojna już powinna była się zacząć setki razy temu. No ale pewnie za którymś razem wywróży, pomimo, że nie wszyscy na całym świecie spieszą się do wojny jak amerykańskie sępy zwane „jastrzębiami wojny”, pomimo, że nie wszyscy myślą jak oni.
  Quo vadis 20.9.2018r, Wojna o nasze dusze
 • Aaa, opinia wielkiego autorytetu naukowego!
  Czy dr hab. nie jest przypadkiem uczonym z tego samego uniwersytetu co prof. Hartman?

  Dlaczego teorie o historii Polski zyskują popularność? Ano dlatego, że jest to wiedza, która przez niemal cały wiek była kompletnie ignorowana, a każdy normalny człowiek chciałby wiedzieć o swoich przodkach, bo badania genetyczne nie całkiem się zgadzają z oficjalnymi teoriami i po prostu jako naturalna obrona przed wtłaczanym nam kompleksem niższości, szczególnie w stosunku do narodu rzekomo wybranego i naszego zachodniego sąsiada, który podbił nasze ziemie i od wieków uważa je za swoje własne i ciągle ma pretensje o więcej.

  Jak chodzi o propagowanie Wielkiej Lechii i źródeł, a raczej sponsoringu karkołomnych teorii, dobry artykuł napisał Godny Ojciec https://godny.neon24.pl/post/145401,kto-wynalazl-wielka-lechie-i-dlaczego-niemieccy-sponsorzy

  No ale pal sześć wszystkich alternatywnych badaczy, którzy znają łacinę i inne języki starożytne, a tacy istnieją, nie tylko w Polsce, pal sześć genetykę i coraz to nowe odkrycia naukowe na podstawie wykopalisk na terenach Polski i nnych krajów słowiańskich, pal sześć wszelkie przywłaszczone przez kościół miejsca i osoby kultu: ma być, źe w 966 roku zostaliśmy ściągnięci z drzew, na których siedzieliśmy przywędrowaszy nie wiadomo skąd, po czym zostaliśmy ochrzczeni dla naszego rozwoju intelektualnego, naszego dobra i zbawienia i nikomu żadna myśl, że było inaczej, nie ma prawa w głowie nawet zakiełkować. Gdyby nie ten chrzest w 966, nadal byśmy siedzieli na drzewach jak nieucywilizowane małpy.

  Dlaczegóżby kościół miał jakiś cel w niszczeniu źródeł słowiańskich, tak jak to robił z przedmiotami i miejscami kultu? To oskarżenia z palca wyssane, bo kościół zawsze był bardzo przyjazny państwu polskiemu, czego dowodzi tysiącletnia historia Polski, gdzie kościół knował wraz z wrogami i zaborcami przeciwko swoim wiernym owieczkom i państwu, które zapewniało mu byt i dobrobyt.
  W. Lechia - Rozmowa z dr. hab. Henrykiem Słoczyńskim (cz.1)
 • @Robik 01:21:06
  Dokładnie!!!
  PiS-u grzechy smiertelne.
 • @Oscar 13:54:51
  Niezupełnie. Przeczytaj komentarz werci.
  Mądrość według o.Bocheńskiego
 • Ucieczka od rzeczywistości - symulakry
  „Pierwszy sposób:. poprzez symulację czyli udawanie, że jest coś, czego nie ma. Drugi – poprzez dysymulację, udawanie, że nie ma czegoś, co jest.”

  A teraz możemy sobie powyliczać te symulakry, a lista będzie długa.
  Proponuję na początek te najgrubsze:
  Symulacja - mamy polski pieniądz, następuje kwitnący wzrost gospodarczy, mamy polski, patriotyczny i katolicki rząd, który dekomunizuje (sic!) i naprawia Polskę, mamy wolność, suwerenność i demokrację;
  Dysymulacja - w Polsce nie ma imigrantów, szczególnie z krajów trzeciego świata, żydostwo nie zajmuje wszelkich istotnych i intratnych pozycji, z rządowymi na czele, zadłużenie nie rośnie na kilka pokoleń naprzód, Polska nie jest likwidowana i Polin się w Polsce nie instaluje poprzez pracowite, nocne przyjmowanie ustaw wywłaszczajacych Polaków z Polski, wojska amerykańskie stacjonują w Polsce nie dla obrony interesów syjonistycznych, a USA i Izrael nie chcą nas ograbić do gołej skóry, a najchętniej Polaków z Polski przepędzić, albo wymordować na wojnie z Rosją.
  Wojna hybrydowa polskich władz z Polską
 • @wercia 12:21:41
  „Autor zacytował fragment wstępu, z którego wynika, że o.Bocheński niekoniecznie popiera te mądrości.”
  „ To jest systematyka według Bocheńskiego a nie wyznawane przez niego zasady.”

  Dziękuję za wyjaśnienie, które zmienia postać rzeczy. Szkoda, ze nie dokonał go Autor wpisu.
  Mądrość według o.Bocheńskiego
 • To są jakieś talmudyczne mądrości
  Ciekawe, czy ten ojczulek scyzorykiem chrzczony, czy ukrywa ogonek i kopytka pod sukienką?
  Mądrość według o.Bocheńskiego
 • @Jasiek 14:32:36
  Jasiek, to nie są debile. Oni działają zgodnie z dawno zaplanowaną strategią. Przeczytaj komentarz kula lis 08:29:23
  "Rów w którym płynie mętna rzeka ..."
 • @kula Lis 67 13:07:40
  Co ty tu usiłujesz ludziom wciskać?

  Jedyne, co należy wymagać od PiSu to zdelegalizowania tej zdradzieckiej partii i powywalania ich wszystkich ze wszystkich stołków, od rządowych i sejmowych poczynając, razem z tą ich totalną opozycją.
  "Rów w którym płynie mętna rzeka ..."
 • @kula Lis 67 08:29:23
  Każdy Polak powinien przeczytać i zrozumieć ten boleśnie prawdziwy komentarz!

  Możemy się pocieszyć tylko tym, że wszystkie cywilizowane narody mają być wyniszczone, cała Europa i Ameryką Północna.

  Kanada, kraj emigrantów, nie była zawsze multukulturalna. Dzieło zniszczenia zapoczątkował Trudeau, a teraz jego syn je dokańcza, zmieniając prawo i szargając wszelkie wartości drogie Kanadyjczykom, łącznie z imigrantami, którzy szukali w Kanadzie wolności osobistej, poszanowania prawa, ucieczki przed fanatyzmem i totalitaryzmem.
  "Rów w którym płynie mętna rzeka ..."
 • @Astra - Anna Słupianek 20:01:26
  He, he! Poznaniacy górą!
  Zamach na Łukasza Bugajskiego po wpisach o Jonnym Danielsie.
 • @RAM 16:28:02
  Trzeba przyznać, że grzecznością nie grzeszysz. Gwoli twojej informacji, nigdy nie „padłam bez zastanowienia”, jak to usiłujesz wmówićn wręcz przeciwnie.

  “zastanów się głębiej Lotna, zanim coś napiszesz, bo ktoś może wiedzieć o wiele więcej od ciebie! ... :)))))))”

  Nie wiedziałam, że mamy tu kontekst sikania na odległość. Logiczne chyba, że jeśli ktoś pisze, że jest zbanowany, a wkleja nową notkę, to znaczy, że bana nie ma i nie ma tu się nad czym zagłębiać.

  Zamiast mi dawać dobre rady, na drugi raz sam się zastanów, gdzie piszesz swoje gorzkie żale, co nazywasz „zawiadamianiem swoich czytelników”. Akurat czytelników z neonu tak wielu na niepoprawnych nie ma, ale za to jest banda trolli i zadaniowców, którzy nie pominą żadnej okazji, żeby cały neon, czyli nas wszystkich, zmieszać z błotem, a szczególnie takiej, jaką im dałeś swoim „zawiadomieniem”.

  Nie wiem za co zostałeś zbanowany i nie widzę żadnego ku temu powodu. Może admin też wygląda na bardzo nieszczęśliwego zgorzkniałego i złośliwego starca, podobnie jak ty.
  Shoah: W Kaliforni OFICJALNIE rozpoczęła się wojna o prawdę
 • Piękny wpis
  „ to mnie to ciągle zdumiewa – jako oni, kurde, z ziemi tę niepodległość wykopali. A potem refleksja – że to byli ludzie od 2-3 pokoleń poddawani pracy u podstaw. ”

  ...póki my żyjemy...

  5* z podziękowaniem za linki
  „Pamiętnik z przeżyć wielkiej wojny” Wincenty Daniec
 • Zbanowany, a pisze
  @Autor
  Piszesz na niepoprawnych:
  ‚Za sprecyzowanie informacji o CS Medi na blogu Wawela zostałem na NEonie24.pl ZBANOWANY!
  RAM”
  A następnie podajesz link do swojego bloga, zamiast do swojego komentarza, w którym wyraziłeś wątpliwości i niczego nie sprecyzowałeś.
  Po czym Wawel daje ci dobrotliwe rady na temat możliwości pisania na kilku portalach.
  http://niepoprawni.pl/blog/ram/informacja-dla-czytelnikow-bloga-geopolitica-dintorni-wloski-punkt-widzenia

  A teraz, jakby nigdy nic, wklejasz notkę na neonie.

  Kto, gdzie i kiedy cię zbanował, skoro musisz latać skarżyć się na niepoprawnych i Bóg wie gdzie jeszcze, bo skoro wklejasz notki, najwyraźniej zbanowany nie jesteś.
  A może mnie zbanujesz po moim komentarzu?
  Shoah: W Kaliforni OFICJALNIE rozpoczęła się wojna o prawdę

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej