Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
88 postów 3247 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Moje komentarze

 • Nikt nie próbuje niczego zmieniać,
  co by naprawdę nam coś dało - słowa dr Krajskiego.Gra pozorów, a nie reforma sądownictwa.
  https://youtu.be/DVznlzZD2Xg
  Kaczyński i PiS idą na wojnę z pRezydentem, ...
 • @Oświat 11:03:50
  Tak to jest, kiedy się wybiera na prezydenta jakiegoś dupka z kancelarii, którego popiera kneset i kieruje żona żydówka, której ojciec nienawidzi Polaków. Tak jak zapewne poprzednio nim kierowała chora na ambicję matka, zbierająca podpisy poparcia kandydatury synalka u swoich studentów.

  Fakt, że przeszedł moje oczekiwania, bo nie dość, że jest usłużnym lizusem, który natychmiast zmieni strony, jeśli to tylko posłuży jego karierze, ale na dodatek jest głupi i wredny. On nie ma absolutnie żadnych dobrych intencji, jak chodzi o Polskę i Polaków i już nawet nie udaje. Jak widać, dzięki takiej taktyce zaszedł bardzo wysoko, ale wielkim nigdy nie będzie. Kolejny sterowany karzeł w polskiej polityce.
  Kaczyński i PiS idą na wojnę z pRezydentem, ...
 • @kula Lis 67 11:08:52
  Merkel jest żydówką, do czego się ponoć przyznała wygłaszając mowę w knesecie w języku ojczystym - hebrajskim. Nie jest córką Hitlera.

  "Merkel was born Angela Dorothea Kasner in 1954 in Hamburg, West Germany, the daughter of Horst Kasner (1926–2011), a native of Berlin, and his wife Herlind, born in 1928 in Danzig (now Gdańsk, Poland) as Herlind Jentzsch, a teacher of English and Latin. Her mother was the daughter of the Danzig politician Willi Jentzsch and maternal granddaughter of the city clerk of Elbing (now Elbląg, Poland) Emil Drange.

  http://tapnewswire.com/2016/02/confirmed-anti-german-parasite-angela-merkel-is-a-jew/
  Unfertiges Geschäft in Berlin
 • Ważny link o historii modyfikowania klimatu
  Podaję jeszcze raz, choć wcześniej podała go pani Trzcińska
  https://weathermodificationhistory.com
  Brać blogerska a wojna z ludzkością
 • @Talbot 13:59:18
  Apocalipsa przesunięta tym razem o cztery dni, a nie na następny 23 wrzesień?
  Głosuj na Polaka!
 • @staszek kieliszek 08:47:46
  My mamy to wszystko, a NASA ( przypominam, założona przez nazistowskich uczonych sprowadzonych w wyniku operacji paper clip i tym podobnych),ma bilardowe budżety, które przeznacza na wojnę z ludzkością.
  Najśmieszniejsze, że o ich kłamstwach jesteśmy informowani przez korporacje zajmujące się rozrywką - pół żartem, pół serio. Jest tego całe mnóstwo, jak np. te na temat lądowania na księżycu:
  https://youtu.be/QM7ebcR3-xE
  Addio, Cassini
 • @provincjał 10:59:41
  Jeden z komentarzy:
  ~eryk
  JP Morgan osobiscie uczestniczyl w przejeciu FED-u w USA w 1913 r. a sprywatyzowanie rezerw zlota pociagnelo za soba kilku prezydentow ktorzy chcieli sie temu przeciwstawic. a my mozemy powiedziec ,ze WROG PODSZEDL POD MURY GRODU ..!!

  Ja bym powiedziała, że wróg już się dostał do grodu, bo rządząca V kolumna otworzyła bramy.
  Żydowscy żołnierze Hitlera
 • Jaki holokaust?
  Nieco ponad 200 000 żydów zabitych we wszystkich obozach koncentracyjnych? Rzeź Wołyńska to ok. 150-200 000 ofiar w dwóch tylko z dwunast powiatów! A ile ludzi wymordowała żydobolszewia w Rosji i we wszystkich państwach bloku radzieckiego? To jest holokaust, a nie jakieś wydumane 6 milionów.
  "Kaczyński jest czysty" / ... tylko czy aby na pewno?
 • Komory gazowe
  Przeznaczone były do odwszawiania odzieży, a nie do zabójstw żydów, a fizyczną niemożliwością jest palenie ciał w takiej ilości i w takim tempie, jak mówi propaganda.
  Bardzo ciekawy temat, ale kiedy doczytałam do komór gazowych... Chyba już czas najwyższy przestać powielać kłamstwa przedsiębiorstwa holokaust.
  Żydowscy żołnierze Hitlera
 • Powinni przyjechać do Polski
  Tutaj nawet najwięksi rasiści, tzw. "biali patrioci", którzy polskość rozpoznają po kolorze skóry, nie mieliby do nich żadnych zastrzeżeń, gdyby ci albinosi chcieli zostać Polakami.
  Polowanie na albinosów
 • Przemarsz obcych wojsk zawsze był kojarzony z klęską,
  Zrozumiałe więc, że stacjonowanie obcych wojsk jest jeszcze większą klęską niż "tylko" przemarsz. A to dopiero początek. Nie zapominajmy, że żołnierzy US Army na terenie Polski polskie prawo nie dotyczy.

  Stacja w Kowalewie przed. Ciekawe, jak teraz wygląda
  http://www.radiopik.pl/2,60332,w-sprawie-incydentu-z-transportem-wojskowym-na-d
  Pech żołnierzy z Ameryki. Rozpoczęły się manewry Dragon-17
 • @Talbot 20:20:44
  Ta fotografia akurat ma na celu ośmieszenie tych, którzy mówią o płaskiej ziemi. NASA tak daleko/wysoko nie lata.
  Iluminaci – prawdziwe źródło terroryzmu
 • @Krzysztof Szotowicz 22:25:54
  "Proszę się nie ośmieszać (lub nie ujawniać agenturalnej działalnoścI "

  Proszę mi w takim razie powiedziedzieć, czyja to agentura by miałaby być?

  Przecież to w interesie rządzących i ich agencji z nazistowską NASA na czele, są te wszystkie loty na księżyc, sondy lądujące gdzieś w układzie słonecznym i wyprawy na Marsa, aby wymienić tylko kilka przedsięwzięć dojących pieniądze podatników.

  Natomiast kiedy chłodnym okiem przyjrzeć się faktom, to są one takie, że układ heliocentryczny i cała reszta jest teorią, która jest tak skomplikowana, że niemożliwa do udowodnienia, czyli, krótko mówiąc, kupy się nie trzyma. Począwszy od grawitacji. Tesla by miał coś na ten temat do powiedzenia. Wystarczy trochę zdrowego rozsądku i kilka doświadczeń naukowych, czyli powtarzalnych i sprawdzalnych i teoria wali się w gruzy z wielkim hukiem.
  Iluminaci – prawdziwe źródło terroryzmu
 • @kula Lis 67 12:39:02
  Zrobione. Jak do tej pory, Polak wygrywa.
  Plusy ujemme dobrej zmiany- widziane z USA
 • @
  Jak to stwierdził mój przedmówca,

  "Klasycznym przykładem afrykańskiego syndromu "wiecznego prezydenta" jest też Robert Mugabe. Pomijając już jego "cudowną" reformę rolnictwa i inne patenty gospodarcze sprowadzjącą Rodezję Południową do kraju- stałego beneficjenta ratunkowych programów zagranicznych..."

  Wszystkim choćby trochę myślącym powyższe powinno uzmysłowić kto i w jakim celu ustanawia wieloletnie rządy królików w krajach Afryki.
  Plaga Czarnej Afryki
 • @kula Lis 67 20:37:44
  Oczywiście jest to balon próbny i "władza" powinna na te uliczne modłów zareagować z pełną stanowczością, tak samo, jak powinna zareagować na spacerki migrantów z Niemiec do Polski i na burdy banderowców po polskiej stronie granicy z Ukrainą.
  Wysycha rzeka imigrantów
 • @kula Lis 67 20:19:58
  Coś potwornego.
  Każdy powinien ten film obejrzeć, na czele z Dudą i innymi kryminalistami, którzy uchwalili obowiązkowe szczepienia w Polsce.
  Zadanie specjalne dla Szeryfa Ziobro...
 • Oczywiście
  Płakać się chce, kiedy się o tym czyta, jak straszliwie zostaliśmy oszukani.

  "Nasi generałowie („elity”) tłumaczyli żołnierzom (społeczeństwu), że to co się na poligonie (w III RP) dzieje, to są sojusznicze manewry! Po 30 latach zaczynają zmieniać zdanie i twierdzić, że to była i jest wojna! Na usta cisną się retoryczne pytania; czy można ufać takim generałom i czy przypadkiem spóźnionej obrony nie należy zacząć od postawienia ich przed trybunałem wojskowym? Wszak wszyscy oni, niezależnie od „barw partyjnych (PiS, PO) uczestniczyli aktywnie we wszystkim co się w Polsce działo i ponoszą za to wspólnie ODPOWIEDZIALNOŚĆ!"

  Oczywiście, wszyscy wiemy, kto w Magdalence siedział z menorami na honorowych miejscach gospodarzy. Własne tyłki chcą ratować, nic więcej, po raz n-ty udając patriotów.
  Niewypowiedziana wojna hybrydowa Zachodu z III RP
 • @Husky 20:22:54
  Dlaczego tak bronisz żydów, Husky? Tak dobrze ci płacą, Judaszu? Znasz angielski, to możesz się dowiedzieć z łatwością, jaki procent żydów przewodził ZSRR i przeprowadzał masakry, ilu Rosjan wymordowała żydobolszewia finansowana przez żydowskie banki i jaki był udział żydów w rozpętaniu i wygraniu rewolucji bolszewickiej. Po polsku możesz sobie przeczytać, że ogólna liczba żydów zmarłych we wszystkich obozach koncentracyjnych wynosiła nieco ponad 200 000.

  Holokaust jest wielką maszyną do robienia pieniędzy przez żydów i wielkim kłamstwem. Nie ma w historii większego holokaustu niż ofiary komunizmu, który był ich wytworem i który oni przeprowadzili, przede wszystkich w Chinach i w Rosji, ale także w Polsce i w wielu innych krajach, gdzie mordowali przywódców i inteligencję i zastępowali ich swoim plebsem, który nami do dzisiaj rządzi. Nie ma też żadnych dowodów na istnienie komór gazowych w obozach koncentracyjnych. Fizyczną niemożliwością byłoby spalenie ciał rzekomych ofiar w takich ilościach, jak było to nam opisywane. Przestań się kompromitować sianiem propagandy, w którą tu nikt nie wierzy.

  Jedyneczka.
  HOLOCAUST BYŁ ARCYZBRODNIĄ
 • @
  Kilka miesięcy temu czytałam artykuł przepowiadający, że migracja ze środkowej Afryki ulegnie redukcji z tego powodu, że do Afrykańczyków powoli docierają wiadomości, że podjęcie niesłychanie dalekiej wędrówki z narażeniem życia nie kończy się oczekiwanymi efektami.
  Autorzy artykułu twierdzili, że masowy exodus z miast ustanie bardzo szybko, bo tam wieści się już rozeszły. Do nie skomunikowanych wiosek wiadomości przedostają się o wiele wolniej, stąd nie wszyscy kandydaci na Europejczyków nadal zdają sobie sprawę jak ogromne są trudy podróży nie tylko przez Afrykę i przez morze, ale także przez kraje europejskie, gdzie populacje nie są migrantom przychylne i wręcz ich zwalczają, zamiast ich przyjmować z otwartymi ramionami, tak jak im to obiecano. Należy pamiętać, że większość jest niepiśmienna, ktoś musi więc do ich wiosek dotrzeć i im o tym powiedzieć - że padli ofiarą propagandy i oszustwa i że opuszczenie bliskich, sprzedawanie wszelkiej własności, aby podróź opłacić i narażanie życia po prostu się nie opłaca.
  Wysycha rzeka imigrantów

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY