Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
99 postów 3907 komentarzy

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Moje komentarze

 • @finka 22:23:14
  Oczywiście że tak. Nie został przyjęty przez Trumpa, nie spotkał się z Polonią, a spotkał się z żydostwem. Kpina po prostu.
  Wycieczka A. Dudy, czyli po co nam to było
 • @Husky 22:12:00
  Wielki kurz! Rada bezpieczeństwa, której Polska będzie przewodniczyła przez miesiąc! Co to, prezydent jest chłopcem na posyłki, nie ma dyplomatów, a od czego jest ambasador? No chyba, że chciał sobie zrobić wycieczkę na koszt polskiego podatnika. To sobie zrobił. A na Polonię i tak się wypiął.
  Wycieczka A. Dudy, czyli po co nam to było
 • @Stara Baba 19:36:36
  Coś podobnego! Wałęsa?
  Stan polskiej armii jest katastrofalny
 • @bez kropki 07:11:17
  "Dziwić im się nie ma co, gorzej ze światem, który wiedział, nic nie mówił i jeszcze trzymał sztamę z SOwietami."

  I tu jest pies pogrzebany.
  Katyń u Mitrochina
 • @Jasiek 10:13:26
  No nie przsadzaj, przecież ona jest śliczna a "książę" wygląda jak wyrośnięty krasnal, choć pomimo tego są jakoś do siebie podobni.

  "36-letnia rozwódka", "usidliła" Jasiek, ile Ty masz lat, bo mówisz, jakbyś miał ze 100?

  Ona była kandydatką odpowiedniej krwi (dalekie kuzynostwo). Zapewne przedstawiono mu kilka kandydatek, a on tę wybrał. I tyle.
  Katyń u Mitrochina
 • @Talbot 18:33:21
  Natomiast Ty nie jesteś zbyt oryginalna, Talbot.
  Pojawił się nowy Geniusz
 • @Husky 20:14:37
  Łżesz, jak to pies!

  Polonia nie protestowała przeciwko Dudzie, a chciała porozmawiać z prezydentem, bo USA odebrało Polakom polskie emerytury, a przede wszystkim chcieli wziąć udział w uroczystości pod pomnikiem katyńskim, ale zostali bezczelnie wykopani za płot i nie pozwolono im rozwinąć ani polskich, ani amerykańskich flag ( izraelskich ze sobą nie wzięli).

  https://youtu.be/gfPewJ3jei8
  Pokojowego Nobla dla prezydentów Dudy i Trumpa!!!
 • @Talbot 18:04:08
  "Bóg jest globalną świadomością."

  Czyli jaka świadomość, taki Bóg? Ostatnio nie jest ten Twój bóg w najlepszej kondycji.
  Daj sobie spokój, nie rozśmieszaj mnie.
  Pojawił się nowy Geniusz
 • @Stara Baba 16:46:26
  Żeby mieć przemysł zbrojeniowy, to przede wszystkim trzeba mieć kadrę naukową, fachowców i przemysł. Nie można budować domu zaczynając od dymu z komina.
  A co się w Polsce dzieje? Szkolnictwo - uniwersytety i szkoły zawodowe idą w ruinę, o ile w ogóle istnieją, niedługo absolwenci szkół średnich będą co najwyżej umieli czytać i pisać, a i to z błędami; starzy fachowcy i kadra albo na emeryturach, albo zostali pozwalniani jako komuniści, a przemysłu nie ma żadnego. Rząd wmawia Polakom, że mają się cieszyć, kiedy jakiś koncern "inwestuje" w Polsce, co znaczy, że Polacy mają być tanią siłą roboczą do składania podzespołów.
  Polska się cofa do średniowiecza, a wtedy raczej żadnego nowoczesnego przemysłu zbrojeniowego nie było.
  I o to żydo-syjonistom chodzi: Polska ma mieć malowanych żołnierzyków w ładnych mundurach, którzy dobrze się prezentują na defiladach i wszelkich upamiętniających uroczystościach.
  Stan polskiej armii jest katastrofalny
 • @Lotna 17:41:47
  Polonii USA zabrało polskie emerytury, prezydenta Polski to nie obchodzi, oczywiście ambasada też to ma w nosie. Polacy nadal muszą uzyskiwać wizy, aby wjechać do USA. Teraz, ustawowo, USA ma dopilnowywać żydo-syjonistycznej grabieży Polski.

  Po co nam taki "sojusznik"?

  A Duda, jak zwykle, pojechał do żydów po instrukcje. Na dodatek został przytrzymany, bo samolot nie działał.
  (Dziwne są te awarie i wypadki pojazdów, którymi porusza się Polska ekipa rządowa i nie mam tu na myśli pędzącej na złamanie karku Maciory.)
  Wycieczka A. Dudy, czyli po co nam to było
 • @Seth 17:23:53
  A sam nie lepiej potraktował Polonię
  https://youtu.be/gfPewJ3jei8

  O czym to świadczy?
  Wycieczka A. Dudy, czyli po co nam to było
 • @Jan Paweł 11:00:42
  Słowianie mieli cały panteon bogów, ale wierzyli też w Boga Stwórcę - Roda, czyli Boga, który isnieje od zawsze, ponad czasem i przestrzenią, Wszechmogącego i Wszystkowiedzącego, niezależnego od nikogo i niczego, ale od którego wszyscy i wszystko jest uzależnione, a także nie mającego przymiotów ludzkich.
  Podejrzewam, że tańczący mówi o takim Bogu, a nie o Jahwe, który rozkazał Abrahamowi, aby zabił syna, żeby się przekonać o jego lojalności, albo który sam o sobie mówi, że jest bogiem zazdrosnym.
  Szanowny Panie Ryszardzie Opara...
 • Logiczne
  "Jedenastoletni geniuszy wyjaśnia, że odkrycie bozonu Higgsa rozmija się z teorią Einsteina, że wszystko sprowadza się do grawitacji. Objaśnia, że grawitacja nie istnieje sama przez się, ale jest częścią składową, bo dotyka oddziaływań. Tak zwana „Boska cząstka” na gruncie fizyki oznacza, że bez niej by nie istniała masa w materii."

  "Młody geniusz wychodzi ze stanowiska, że świat istnieje w Bogu, bo jest to konsekwencja istnienia czasu i przestrzeni. Uznanie, że Stwórca jest przyczyną prowadzi ku wnioskowi, że nie dotykają go pewne reguły. Zarazem tu kryje się logiczna konsekwencja uznania, że Bóg jest poza czasem i przestrzenią skoro je ustanowił."
  Pojawił się nowy Geniusz
 • @Oświat 23:33:41
  "Lotnictwem, dronami, rakietami"...
  Acha, czyli tak jak wygląda wojna w Donbasie?

  Dla strategów amerykańskich najważniejszy jest rejon Pacyfiku, potem Bliski Wschód, a dopiero potem Europa. Stany nie chcą stracić światowej hegemonii dla Chin czy Rosji, bo to są jedyne kraje, które mogą tej hegemonii zagrozić. Rosja ma być nękana, a więc wojenka na kresach by nie zaszkodziła. USA nie jest aż tak głupie, żeby zaatakować Rosję, ale wojny by proxy też wyczerpują.
  Pokojowego Nobla dla prezydentów Dudy i Trumpa!!!
 • @wercia 18:31:13
  No jak to? Polska jest największym sojusznikiem USA w Europie, praktycznie jedynym Izraela, a Trump nie spotkał się z prezydentem? To po co Duda tam pojechał i kto go zaprosił?
  Bluzg żydowskiego rasisty
 • Jasne, że tak!
  Od jakiegoś już czasu Pokojową Nagrodę Nobla otrzymują najwięksi łajdacy, więc Duda i Trump są wymarzonymi kandydatami.

  "Wszyscy wiedzą" na czyich usługach jest Trump i Duda, tylko Docent zza morza nie wie. Albo wie, ale wciska ludziom ciemnotę, a przynajmniej usiłuje. Interesem USA nie jest uczynienie żadnego silnego bloku w Europie, a osłabienie Rosji, najlepiej i najbardziej intratnie jakaś wojenką na granicach Rosji, albo w pobliżu, głównie z udziałem wiernych (i głupich) sojuszników. Tym sposobem można przy okazji zrobić więcej miejsca dla przyszłych mieszkańców Polinu.

  Muzyczka dla wierzących w Trumpa i Dudę:
  https://youtu.be/xS6V0waUtaQ
  Pokojowego Nobla dla prezydentów Dudy i Trumpa!!!
 • @Oświat 10:57:00
  Dziękuję, zobaczymy co mi z tego wyjdzie! :)
  Pytanie
 • @adevo 02:28:01
  Dziękuję!
  Pytanie
 • @adevo 02:02:19
  Tłumaczenie jest dosyć proste, kanał mam, video też, ale te narzędzia...!?
  System? Musiałabym dopytać... :)
  Pozdrawiam z okolic Montrealu.
  Pytanie
 • Dobre pytanie
  "Czyżby Neon funkcjonuje teraz z Australii, czy jak?"

  Też chciałabym wiedzieć.


  Jak chodzi o tłumaczenie - odezwałam się pod Twoją notką, ale jest tak, jakby mojego komentarza tam zupełnie nie było, a nie pisałam atramentem sympatycznym.
  Czy Ryszard Opara opuścił Polskę na stałe?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej