Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
101 postów 4104 komentarze

Lotna

Lotna - Kto trzęsie drzewem prawdy, na tego spadają obelgi i nienawiść -- Konfucjusz; Nie jesteśmy sobą, zamordowano nam rodziców, zamieniono nazwiska, wymazano pamięć, skazano na cudzość. -- Zorian Dołęga Chodakowski(1784-1825)

Moje komentarze

 • @Andrzej Tokarski 14:15:00
  Wystarczyłoby, żeby planeta się pozbyła tej rządzącej grupy, szacowanej na 8-8,5 tys. „ludzi”. Do tego można jeszcze dołożyć pewnie z dziesięć, albo nawet sto razy tyle ich najwierniejszych sługusów, po czym z pewnością planeta by przeżyła razem z resztą, czyli znakomitą większością ludzkości.
  Agonia planety
 • Bądźmy precyzyjni
  „Ludzie coraz szybciej zużywają zasoby i zaśmiecają naszą planetę. ”

  Nie „ludzie”a korporacje zaśmiecają planetę. Co prawda korporacja mają takie same prawa jak jednostki, niestety nie mają takich samych obowiązków, jak płacenie podatków na przykład. Jeśli mowa o „ludziach”, to można mówić wyłącznie o małej grupie globalistów, a nie o populacji całej ludzkości.

  Czy ja, lub inni przeciętni zjadacze chleba kiedykolwiek sobie wymiślili, że aby np. kupić 1 długopis, trzeba przy okazji kupić niemal drugi raz tak dużo plastyku, jaki zawiera długopis - w formie opakowania? Czy to zwykłym ludziom przyszło do głowy, aby kraść czyjąś wodę i pakować ją w butelki plastykowe, co by każdy lewak mógł się z tą butelką obnosić, pokazując wszystkim, jaki jest „na czasie”(trendy), a przy okazji swoją głupotę? Kto wymyślił plastykowe buty, które po połowie sezonu nadają się do wyrzucenia i rozreklamował je jako „sprzyjające środowisku”? Ludzie, czy korporacje? To samo dotyczy ubrań i tysięcy przedmiotów codziennego użytku. Plastyk owinięty w tony plastyku.

  Kto wymyślił, że żarówki, które mogą przetrwać 100 lat przepalają się po kilkuset godzinach? Kto wymyślił, ze sprzęd elektryczny i elektroniczny - pralki, lodówki, a szczególnie komputery, smartfony itp. nie nadają się do naprawy, tylko do wyrzucenia, co by „gdzieś tam” utworzyły wielki góry śmieci?

  Przykładów można by mnożyć i oczywiście nie dotyczą one wyłącznie plastyku czy sprzętu gospodarstwa domowego. Samochody mogą być napędzane wodą. Wszystkie wynalazki Tesli zostały skradzione ludzkości, która mogłaby mieć darmową energię, nieszkodliwą dla środowiska, no ale wtedy żadna korporacja by na tym nie zarobiła.

  Na dodatek do zanieczyszczeń dochodzą smugi chemiczne, przeciwko którym szarzy ludzie protestują od lat. Jak można mówić o zanieczyszczeniu środowiska bez uwzgledniania chemikaliów rozprzestrzenianych w powietrzu? Po jakiego diabła Monsanto produkuje rośliny mogące rosnąć w dużym stężeniu aluminium, które nie występuje w przyrodzie w stanie wolnym? Czy chemtrails nie mają wpływu na występujące przemiennie susze i powodzie albo upały na połowie kontynentu,a mrozy na drugiej, pod ta samomą szerokością geograficzną? Nie dość, że globaliści niszczą klimat, to jeszcze na dodatek nakładają za to haracz na konsumentów głosząc teorie globalnego ocieplenia. Chyba raczej globalnego ogłupienia.

  Nieodpowiedzialność, niedbałość i chciwość „osob” korporacyjnych nie zna granic i dotyczy każdej, wymienionej przez Autora dziedziny. Natomiast zrzucanie winy na konsumentów, którzy są przez korporacje 1) okłamywani 2)ogłupiani, 3) pozbawieni wyboru, a na dodatek 4) obciążeni wszelkimi kosztami, jest nie tylko niesprawiedliwe, ale przede wszystkim nieuczciwe.

  1*
  Agonia planety
 • @miarka 22:46:40
  „Prawa człowieka i obywatela wywodzą się wprost z Talmudu. To jest wszystko zawsze w intencji interesów władzy, a nie dla dobra i życia „uprawnionych”.

  Oczywiście, z Talmudu, fikcyjne, podobnie jak demokracja, a teraz na dodatek talmudyści sami sobie przeczą.
  Prawa człowieka i obywatela po żydowsku - nowe standardy
 • @ikulalibal 22:28:28
  „Tylko to że Estończyk,Ormianin czy Tuwieniec to w Rosji rdzenne etnosy podobnie jak etniczni Rosjanie.Taka różnorodność nie ma żadnego związku z multikulturalizmem.”

  O tym właśnie mowa.

  Establishment w Kanadzie? Kiedyś byli to anglosasi, teraz zapewne żydzi, tudzież różne indywidua pobratane z komunizmem albo nazizmem i innymi, równie chorymi ideologiami.
  Prawa człowieka i obywatela po żydowsku - nowe standardy
 • @Zorion 21:27:32
  To raczej nie powinno dziwić. Przecież Polską rządzą mafie kryminalistów.
  Złote runo - Rydzyka :(
 • @Husky 19:35:19
  Ha, ha! A to dobre!
  PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ idą po PIS - idą ze wsi
 • @Krystyna Trzcińska 20:03:59
  „miarka, ty beszczelny oszuście!!! to ty mie zaczepiłeś! Moje wpisy najczęściej nie mają @imienia na przodzie i nie są
  skierowane, do konkretnej osoby !!”

  Doprawdy? To proszę wrócić do swojego komentarza skierowanego do Jana Pawła, gdzie była Pani uprzejma go zaatakować, jego i jego wiarę.
  Najwyraźniej lubi Pani nie tylko wklejać obrazki, ale także się ideologicznie awanturować ad personam.

  Z łaski swojej odtąd proszę to robić na innych blogach. Z góry dziękuję i żegnam bez żalu.
  Prawa człowieka i obywatela po żydowsku - nowe standardy
 • @miarka 19:28:16
  Chyba się trochę czepiasz. Ani mój wpis, ani jego tytuł nie powinny być rozumiane dosłownie. Sama miałam ambiwalentny stosunek do poprzedniego tytułu, bo, pomimo ironii, nie chciałabym nigdy brać przykładu z żydów, ani z Izraela, ani tym bardziej Netanjahu, a jeśli ktoś przeczyta tylko tytuł, to takie odnosił wrażenie.

  Czy doprawdy uważasz, że ja sądzę, że np. Netanjahu jest wspaniałym przywódcą? Nie, ja sądzę, że jest zbrodniarzem, jakich mało i dziwne, że go jeszcze święta ziemia nosi, że go piekło żywcem nie pochłonie. No ale cóż, wyroki boskie są nieznane.

  Nie napisałam tego wpisu po to, aby teraz każdemu z osobna tłumaczyć „co autor miał na myśli”.
  Kto przeczyta, niech sobie interpretuje, jak chce i jak umie. Mądrej głowie dość dwie słowie i podejrzewam, że wiele osób zdołało przeczytać mój wpis ze zrozumieniem jego przekazu dotyczącego zarówno Polski, jak i dotyczącego Izraela, bez doczepiania się każdego słowa.
  Prawa człowieka i obywatela po żydowsku - nowe standardy
 • @Husky 19:13:30
  Jakże smutna ironia.
  Ludzie nie mają zielonego pojęcia, jak zniewolona jest Polska. PiSlamistów wśród emigracji nie brakuje, o czym się zdołałam przekonać.
  POLSKA według PiS, czy według PO?
 • Niesamowite!
  Rozbój w biały dzień.

  Po prostu brak słów.

  5*
  kaczorowi do przeczytania !!!
 • @Pedant 15:44:38
  Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem. :)

  Nota bene, jestem daleka od propagowania czystości rasowej, natomiast „czystości” cywilizacyjnej - jak najbardziej!
  Prawa człowieka i obywatela po żydowsku - nowe standardy
 • @
  „"Nic z tego nie byłoby możliwe bez zgody Izraelczyków" - pisze publicysta brytyjskiego "The Spectator".”

  Dlaczego? Bo lobby żydowskie, bo głowice izraelskie, czy to tylko taka propaganda?

  Netanjahu pielgrzymował do Putina, a tu się okazuje, że to zgoda Izraela jest najważniejsza. Trump rozmawia z Putinem i nikt w jego rządzie nie wie dokładnie o czym, ale to Izraelczycy musieli się zgodzić. ?
  Rosja i Iran idą na wojnę z Izraelem
 • @Andrzej Tokarski 12:45:40
  „dlatego takie postawienie pytania służy tylko i wyłącznie manipulacji - wyjaśniłem?”

  Pięknie!
  Rosja i Iran idą na wojnę z Izraelem
 • @Pedant 12:31:12
  Ach! No proszę, popatrz, kto się pofatygował. Bądź przygotowany, że jeśli będziesz zadawał głupie pytania to stąd wylecisz, bo ja trolli nie lubię.

  „proponuje Pan zakazać kaszubskich napisów i mowy na Kaszubach, wzorem Bismarcka? Albo polskich napisów w Wilnie i Chicago?”

  Czy ty uważasz, że Kaszubi, Ślązacy albo górale są jakąś napływowa mniejszością narodową, która chce dla siebie osobnych praw i terytoriów? Roszczacą sobie pretensje do rządzenia Polską? Nie są Polakami? Nie wiesz, co to jest gwara?

  Czy Wilno i Chicago leży w Polsce?

  Oczywiście wszelkie napisy w Polsce powinny być w języku polskim, nie angielskim czy jakimś innym. Mogą być po polsku i po angielsku, jak np. w przypadku nazw sklepów, itp., ale nie nazw geograficznych. Żagań powinien być Żaganiem.
  Prawa człowieka i obywatela po żydowsku - nowe standardy
 • @miarka 12:29:44
  Dziękuję za komentarz i sugestię.
  Pozdrawiam
  Prawa człowieka i obywatela po żydowsku - nowe standardy
 • @ikulalibal 11:06:55
  „szefem administracji prezydenta Putina jest Estończyk Anton Wajno
  a ministrem spraw zagranicznych jest Rosjano-Ormianin Siergiej Ławrow zaś ministrem obrony Tuwińniec Sergiej Szojgu .”

  Nie bardzo rozumiem, co chcesz przez to powiedzieć. Nie są nimi, kolejno: murzyn z Nairobi, latynos z Kolumbii i Chińczyk.
  Jeśli lubisz multikulturalizm, zapraszam do Kanady. Od czasu, kiedy rządzi nami tęskniący za komunizmem (a może także za swoim biologicznym tatą, Fidelem - jak wieść niesie) fircyk z doklejonymi brwiami, tutaj też zaczęły powstawać getta nielegalnych imigrantów.
  Prawa człowieka i obywatela po żydowsku - nowe standardy
 • @Andrzej Tokarski 08:27:21
  O ile tam jeszcze istnieje jakaś własność innych narodowości. Jeśli można komuś zrównać z ziemią dom buldożerem, razem z jego mieszkańcami, to kto wie.

  Dziękuję. :)
  Prawa człowieka i obywatela po żydowsku - nowe standardy
 • @demonkracja 08:26:10
  Wiem, że to ironia, która nie 2szyscy zrozumieją, ale nic innego mi nie przyszło do głowy. Warto jednak wygooglać ten tytuł, aby się przekonać, iluż to „patriotów” nawołuje Polskę do brania przykładu z państwa okupującego Palestynę.
  Prawa człowieka i obywatela po żydowsku - nowe standardy
 • @Oscar 08:13:29
  Nie tylko nie wspierają powrotu Polaków do Polski, ale robią wszystko, aby zmusić jak najwięcej Polaków do emigracji, podczas gdy innym narodowościowej nadają w Polsce pierwszeństwo. Sytuacja akurat odwrotna niż w Izraelu.
  Prawa człowieka i obywatela po żydowsku - nowe standardy
 • @Robik 07:48:46
  Słyszałam, że Unia Europejska „jest zaniepokojona”. Śmiechu warte. Ludobójstwo dokonywane przez żydów na Palestyńczykach ich nie niepokoi od lat, a takie deklaracje słowne są tyle warte, co zeszłoroczny śnieg.
  Prawa człowieka i obywatela po żydowsku - nowe standardy

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej